Paweł Hać paweł hać

News Blog

Bardzo często spotykam się z pytaniami odnośnie doboru słuchawek. Granice cenowe są różne - od wysokich po bardzo niskie. Audiomagic Titicaca należą do tej drugiej grupy - kosztują niespełna 100 zł, co czyni je osiągalnymi dla większości użytkowników. Czy jednak stanowią sensowną propozycję dla mniej wymagających osób? Zapraszam do recenzji.

Bezprzewodowe głośniki AirPlay są bardzo wygodne, aczkolwiek komfort okupiony jest ceną wyższą niż urządzenia tej samej klasy. Gear4 wprowadziło do oferty tańszą propozycję, która jest zgodna ze standardem Apple, a jednocześnie jest bardzo przystępna cenowo. Czy oferuje równocześnie dobrą jakość dźwięku? Zapraszam do recenzji.

Łamanie systemu iOS należy do dość popularnych procedur. Wbrew pozorom nie służy jedynie umożliwieniu instalowania kradzionych aplikacji, ale również rozszerzaniu możliwości urządzenia. Jeden z użytkowników serwisu Reddit zebrał dane odnośnie użytkowników Jailbreaka i przedstawił je na infografice.

Popularność serwisów strumieniujących muzykę rośnie i nie ma w tym niczego dziwnego. Jednym z nich jest WiMP - działaniem i wyglądem najbardziej przypominający iTunes. Czy tego typu serwis może jednak zastąpić sklep z muzyką Apple?

Okładka Smart Cover to całkiem przydatny dodatek do iPada. Może służyć zarówno za podstawkę, jak i za osłonę tabletu. Według wniosku patentowego złożonego przez Apple akcesorium to może być wyposażone również w baterię, która umożliwiłaby ładowanie iPada.

Google Now to odpowiedź na wprowadzone przez Apple Siri. Asystent Google działa jednak w inny sposób, polegający na analizie danych i przewidywaniu, jakich informacji użytkownik może potrzebować. Wczoraj w internecie pojawił się film promocyjny, w którym zapowiedziano aplikację Google Now na iOS.

Sposób, w jaki słuchamy muzyki, zmienia się wraz z dostępnością usług na naszym rynku. Wraz z pojawieniem się w Polsce Spotify wiele osób zdecydowało się na korzystanie ze strumieniowania muzyki zamiast kupowania albumów w sklepach. Dziś macie okazję wygrać u nas subskrypcję Premium tego serwisu.

Ze względu na cenę oraz ograniczoną liczbę podręczników w wersji elektronicznej może się wydawać, że iPad nie jest najlepszą pomocą naukową w polskiej szkole. Okazuje się jednak, że w Szkołach Prywatnych Leonarda Piwoni z powodzeniem stosuje się tablet Apple na zajęciach.

Pod koniec stycznia do sprzedaży wprowadzona została odświeżona wersja Apple TV 3. generacji. Urządzenie nie różni się funkcjonalnie od poprzednika, posiada jednak nową wersję procesora A5.

Lampy Philips HUE są dostępne w sprzedaży od zaledwie kilku tygodni, jednak już teraz pojawiają się pierwsze aplikacje, które wykorzystują ich możliwości. Jedną z nich jest Ambify - odtwarzacz, który dostosowuje oświetlenie do aktualnie granej muzyki.

Skype to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów. Dziś pojawiła się aktualizacja programu w wersji dla iPhone'a. Oprócz poprawek i drobnych zmian uniemożliwia też korzystanie z aplikacji na urządzeniu w trybie Jailbreak.